• 12010 марта ўқилди
Сув таъминоти ва сувни чиқариб ташлаш тармоқларига улаш бўйича лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ишларини амалга ошириш кўзда тутилган объектлар
Ишлаб чиқилган техник шартлар истеъмолчининг алоқа қилинадиган маълумотлари илова қилинган ҳолда лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ишларини амалга ошириш бўйича ўзларининг тижорат таклифлари ва шартномалар лойиҳаларини тақдим этиши мақсадида лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ташкилотларининг танишиши учун ЯИДХПда жойлаштирилади.
• Ташкилот: Ўзбекистон Республикаси Қурилиш ва уй-жой коммунал хўжалиги вазирлиги
• Хизматни кўрсатиш учун керак бўладиган ҳужжатлар: Ишлаб чиқилган техник шартлар билан танишиш учун хужжат талаб этилмайди.

• 12011 количество просмотров
Объекты на осуществление проектных, строительно-монтажных и пуско-наладочных работ для подключения к сетям водоснабжения и водоотведения
Разработанные технические условия с приложением контактных данных потребителя размещаются на ЕПИГУ для ознакомления с проектными, строительно-монтажными и пусконаладочными организациями в целях дальнейшего предоставления своих коммерческих предложений и проектов договоров на осуществление проектных, строительно-монтажных и пусконаладочных работ.
• Организация: Министерство строительства и жилищно-коммунального хозяйства Республики Узбекистан
• Документы, необходимые для получения услуги: Для ознакомления с разработанными техническими условиями не требуется никакой документации.